turan01 (turan01) wrote,
turan01
turan01

Зрада зрадная - 3 )))

окончание

Serhii Volynskiy
Та ні...дешево...по 700 як мінімум..і на 20 років по 100 млн куб...Треба ж бабло відбивати,та й борги перед рашкою...)))
Natasha Zinovenko · Київський національний університет технологій та дизайну - КНУТД
Serhii Volynskiy це дипломатія, а не поседінки з друзями. Справжній політик не може вибігти з кімнати, коли туди зайшов посол
Анатолий Медведовский · ХАИ, Харьков
Роман Саливанов, а почему вас нет на фото, если вы знаете, что пообещала Тимошенко? Или вы под столом подслушивали её разговор с Нечаевым?
Olena Taran · НМУ им. А.А. Богомольца
Вот-вот. Ради власти пойдет на сговор с москвой. Как этого украинцы не понимают?.
Ganna Dudun · Працює в ЄвроМайдан – EuroMaydan
Це нісенітниця! Тимошенко в перші дні війни назвала Росію агресором. Також Тимошенко в усього світу просить посилити санкції проти агресора
Анатолий Медведовский · ХАИ, Харьков
Olena Taran, madame, а что сейчас от России зависит кто будет у власти в Украине? Следуя вашей так сказать логике, Климкин общается с Лавровым, чтобы у власти остался Порошенко?
Іван Петренко
Ganna Dudun Жулька може називати агресором і в той же час бути дуже непоганим гауляйтером і відстоювати інтереси пуйлостана,аби тільки знову на нафто-газові потоки посадили.
Валерій Герасименко
Іван Петренко Наступає для вас, злодійських виродків, чорна пора відповідати за те "добро", що ви робите Україні. Краще сиди тихенько на ботофермі і не скигли, скоро отримаєш те, що заслужив.
Michał Dmitrów
А торгувати з агресором можна? А розмовляти зась!
Валерій Герасименко
Та не було і розмови, бо Тимошенко в очі не знає того посла. Просто підійшла якась, людина, щось запитала, а потім роздули... Путін, як і його агент Лоліта дуже бояться приходу до влади Тимошенко, бо знають, що це успішна Україна і їм капут.Як і їхні боти, що при одній згадці про Юлю здіймають переляканий свинячий вереск. Не допоможе!
Іван Петренко
Действительно,Жулька злейший враг Пуйлостана.Все обвинения с неё сняли,зацепили клитором за ФСБшный крючок.А одним газовым контрактом пуйлостан заработал на Украине миллиарды долларов.Жулька действительно "злейший враг" Пуйлостана.
Іван Петренко
Юля Тимошенко- женщина, Украинка, патриот, превозмогая боль , встала и пошла !!! Ради нас , простых Украинцев!!! КАК?!!! КАК БЛЯДЬ ЕЁ ОСТАНОВИТЬ!?!!
Роман Саливанов · Chernihiv
Пообещала, что когда станет президентом, газ по 420 баксов будем покупать в полном объёме..
Tags: Россия, внаУкраина, щеневмерлики, юмор
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments